שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית - 19.8.2020

תמונה

 

 

 

תמונה

 

כל התמריצים במקום אחד

מפעלי התעשייה ההישראלית מתמודדים עם קשיים רבים אשר העמיקו עם התפשטות נגיף הקורונה בעולם ובישראל. במטרה להתמודד עם חסמים אלו משרד הכלכלה השיק מספר תכניות סיוע במטרה לסייע בהתמודדות עם החסמים.

במפגש הזום שהתקיים השתתפה לאה קוטלר נציגת האיגוד, הוצגו הכלים והתמריצים המיועדים לחיזוק כושר התחרות של המפעלים בתקופת משבר הקורונה ובכלל בתחומי כוח אדם, אטומציה וחדשנות.

קישור לכל התמריצים במקום אחד

ישמח לסייע  רפי נבו rafin@kia.co.il

 

 

 

תמונה

 

השבוע הופץ גיליון מיוחד של האיגוד 

עשייה חברתית זמן קורונה

אנחנו בעיצומה של תקופת הקורונה והשלכותיה. כל אחד מאיתנו וכולנו יחד מתמודדים עם אתגרים שלא נחשפנו אליהם טרום תקופה זו, ואין ספק שההתמודדות גדולה.

אנו רואים בכאב את זעקת הנפגעים ולא תמיד ביכולתנו לעזור. בגיליון זה ריכזנו עבורכם מספר מיזמים מתחומים שונים שמאפשרים לארגונים ולמתנדבים לתת כתף במאמץ הלאומי.

לכל אחד מהפרויקטים נדרשת עזרה בעלת אופי שונה בדרך כלל אישית ולא כספית, ואנו שמאמינים בערכים של התנועה הקיבוצית והתעשייה הקיבוצית, ובערכי היהדות של "כל ישראל ערבים זה לזה" בטוחים שניתן לסייע לגופים כאלו ואחרים.

נשמח מאוד לשמוע על עשייה שכבר נעשית בשטח ונשמח לפרסמה שכן כל עשייה מבורכת ויכולה להוות השראה למפעלים אחרים.

אנחנו לרשותכם.

לצפייה בגליון המיוחד ללחוץ

בכל שאלה בנושא ניתן לפנות ללאה  קוטלר באיגוד  lea@kia.co.il

 

 

 

 

תכנית משופרת

להעלאת הפריון בתעשייה 

תכנית  משופרת להעלאת הפריון בתעשייה נפתחה בימים אלו ובה מענק 30% מגובה ההשקעה.

במרבית הענפים הישראליים קצב צמיחת הפריון בעבודה תוצר מקומי גולמי לשעת עבודה( נמוך, בהשוואה למדינות ה –OECD ומהווה חסם צמיחה מרכזי למשק הישראלי.

התכנית להעלאת הפריון בתעשייה מציעה דרכי פעולה שונות אשר יש בהן בכדי לשפר את מדדי הפריון הערך המוסף למשרה והערך המוסף לשעה בלפחות% 24 וכך להעלות את רמת פריון העבודה במפעל.
הסיוע ניתן על בסיס הקצאה תחרותית, לתעשיות באזורי עדיפות לאומית ובירושלים.

לפרטים בלחיצה

רפי נבו ישמח לסייע  rafin@kia.co.il

 

 

 

 

וובינר: מכרזים בינלאומיים – הבנת

תהליכים והגברת סיכויי הזכייה

מכרז הוא המסלול לרכישות ע"י גופים ממשלתיים, ציבוריים ונתמכים בכספי ציבור בכל העולם.

בתאריך  יום שני 7.9.2020 בין השעות 14:00 – 15:00 יתקיים וובינר בו  יינתנו כלים להבנת תהליך המכרז וידע חיוני להגדלת הסיכויים לזכייה במכרזים בינלאומיים ומורכבים, שבימים אלו דורשים התאמה לצרכי הלקוח, לדרישות מיוחדות ולאתגרים שאינם בשגרה.

בוובינר יובהר מהו באמת מכרז, מדוע ואיך מתנהל, ומהן התובנות הקריטיות להבנת התהליך ולהגברת הסיכויים לזכייה בו, תוך התמקדות במאפיינים ותהליכים בארגונים וגופים ממשלתיים בחו"ל ובמכרזים בינלאומיים, בדגש על האתגרים של ספקים ישראליים.

מרצה:  מר ארנון כ"ץ, בעל ניסיון של מעל ל- 25 שנים בניהול ובצוע פרויקטים, התקשרויות, משאים ומתנים מורכבים וחוזים ארוכי טווח בארץ ובחו"ל. 

להרשמה ללחוץ 

מיכל צורן תשמח לסייע  michalts@kia.co.il

 

 

 

תמונה

 

צילום: אבי רוקח

ההתמודדות עם נגיף הקורונה דחפה את

על בד לתוצאות שיא של כל הזמנים

צלי גרינברג/כלכליסט

חברת הבדים הלא ארוגים והמגבונים הלחים, חברת על בד, בבעלות מושב משואות יצחק  דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2020 במסגרתם הציגה שיא של כל הזמנים בתוצאות המחצית הראשונה של השנה, הודות לזינוק בביקוש למוצרי חיטוי וניקיון. ההתמודדות עם נגיף הקורונה.  הרווח הנקי למחצית הראשונה של השנה עלה ב-2,500%, ומניית החברה זינקה ב-245.35% מתחילת השנה. דן מסיקה, מנכ"ל על בד: "הצפי בארה"ב הוא שגם ב-2021 לא יצליחו להדביק את הביקושים. חיסון לקורונה יגיע, אבל הרגלי הצריכה לא ייעלמו" .

"אין ספק שלקורונה יש תרומה לתוצאות, וישנן פעילויות שהפסידו שעוברות לרווחיות. אבל זה גם חלק מאסטרטגיה בה החברה נוקטת במסגרתה היא מכרה את פעילות מוצרי הספיגה ההפסדית במהלך הרבעון השני של השנה, ומתייעלת תוך צמצום הפסדים במגזר ההיגיינה הנשית.

יש ביקוש גבוה למוצרי חיטוי וניקיון, כאשר הביקושים גבוהים יותר בארה"ב מאשר באירופה. הקושי למצוא מגבונים מזמן אלינו פניות רבות. 


לקריאת כל המאמר

 

 

 

כחול לבן זה שלנו

בתעשייה הקיבוצית

המעונינים לפרסם, פנו לצוות האיגוד

ולמרים דרוק miriamd@kia.co.il

 

 

 

 

תמונה

 

דאטא טכנולוגיות  

דאטא טכנולוגיות איתור נוסדה בשנת 2002. החברה הממוקמת בפארק תעשיות צרעה, מייצרת ומשווקת מכונות ספירה ואריזה מתקדמות, אשר מיועדות לספירה של אובייקטים קטנים בענפי התעשייה, הפרמצבטיקה, היהלומים, הזרעים והלוגיסטיקה.  לחברת דאטא למעלה מ- 2,000 לקוחות ברחבי העולם.

צוות המו"פ הרב תחומי של החברה כולל אנשי מקצוע בתחום האלקטרו-אופטיקה, האלקטרוניקה, התוכנה והנדסת מכונות.

החברה מפתחת טכנולוגיות עיבוד תמונה מתקדמות בזמן אמת ומשלבות אותן במערכות של טכנולוגיות ראייה ממוחשבת, שעוזרות לחברה לספק ללקוחותיה מהירות ספירה ודיוק ללא תחרות. קווי המוצרים הנרחבים של דאטא מבטיחים שלקוחות החברה יקבלו את פתרון הספירה החסכוני ביותר עבור היקף הפעילות שלהם, תוך החזר השקעה מהיר.

מערכות הספירה והאריזה של החברה מציגות רמת דיוק גבוהה ביותר, שלא ניתנת להשגה על ידי מערכות מבוססות משקל המשמשות כיום לספירה ואריזה של פריטים הנמכרים לפי יחידות, כגון: זרעים, אבני חן וסוגים רבים של חלקים קטנים: חומרה, אלקטרוניקה, חלל, תעופה ועוד.

לסרטון על החברה ללחוץ

לאתר החברה

למידע נוסף  איתמר ורטה  0556611365   itamar@data-tech.co.il

 

 

 

תמונה

 

דווקא עכשיו כולם קונים שי לחג

תוצרת כחול לבן

קונים כחול לבן- דווקא עכשיו לקראת החגים! מיוחד לחברי התאחדות התעשיינים- מערכת רכישת מארזי שי על טהרת הייצור הישראלי. במיוחד לקראת החגים, הכנו עבורכם מערכת רכישת מארזי שי לעובדים. פשוט נכנסים למערכת, בוחרים ספק ומארז, ממלאים את הפרטים ותומכים בתעשייה הישראלית.

כניסה למערכת וצפייה בספקים.

מומלץ ביותר!!

 

 

 

תמונה

 

הזדמנות עסקית

איגוד התעשייה הקיבוצית וקרן המשתלה 
מציגים את חברת
IVObility

לשותפות והשקעות מפעלים וקיבוצים

החברה , מחטיבת הרובוטיקה של אוניברסיטת בן גוריון פיתחה רובוט נהיגה המתאים לכל רכב קיים.  הרובוט " מתיישב" במושב הנהג , מתחבר להגה, לדוושות הדלק והמעצור ("גז וברקס"), משעין את ראשו מצויד במצלמות וחיישנים אופטיים על משענת הראש של הנהג ומסיע את הרכב, עוצר כשמזהה אדם או בע"ח בכביש, עוקף מכשולים ועוד. כך הופך כל רכב ל"חכם" .

בשלב הראשון יותאם הרובוט לכלי רכב העובדים במרחבים מוגדרים כגון: שדות תעופה, שדות חקלאיים, מכרות, מפעלים גדולים וכד',

לפרטים וליצירת קשר:  רפי נבו rafin@kia.co.il

 

 

 

תמונה

 

 

נורטק משיקה פלטפורמה לסטארטאפים

אחרי 3 שנות פעילות של הקהילות הטכנולוגיות בגליל-גולן והעמקים, שמחים להשיק בצפון פלטפורמה שתאפשר לכל חברת סטארטאפ ומעסיק טכנולוגי להציג עצמם לעולם! פלטפורמת נורטק

מעסיקים טכנולוגים יחשפו לכוח אדם מקומי וכזה שבדרך, 
מחפשי עבודה, משקיעים, נותני שירות. הפלטפורמה עומדת לרשותכם ותתפתח על בסיס הצרכים שיגיעו מהאזור

האתר בלחיצה 

ליצירת קשר יעל  nortechdevteam@gmail.com     050-2670758 

 

 

 

תמונה

 

19.8.2020

 

אם אינך רואה מייל זה כראוי לחץ כאןפייסבוק