שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית - 22.7.2020

 


תמונה

 

 

 

הזדמנויות עסקיות

איגוד התעשייה הקיבוצית וקרן המשתלה

 

מפעל לקיבוץ

קיבוץ (כפר חרוב) בצפון מחפש להשקיע במפעל תעשייתי בוגר ורווחי עם תזרים חיובי ,פעיל בשווקים צומחים  בארץ ובחו"ל ובעל פוטנציאל צמיחה בעצמו. מבנה הנהלה יציב ואיכותי ובעל ממשל תאגידי ושקיפות. יתרון תחרותי במוצרים ובטכנולוגיה. בענפי המים , החקלאות, הפלסטיק או המתכת, המזון, אנרגיות מתחדשות , איכות הסביבה.

שותף אסטרטגי למפעל בקבוץ

מפעל בקיבוץ מחפש שותף המעוניין להיכנס לתחום חדשני עם פוטנציאל צמיחה גדול בתחום יישום טכנולוגיה חדשה של העברת סיגנלים של אודיו ווידיאו ממקורות רבים, על גבי תשתית תקשורת מחשבים סטנדרטית.

ישום זה מאפשר גמישות מלאה בהתאמת המערכת לצרכי הלקוח, הן מבחינת גודלה ופריסתה, והן מבחינת ביצועיה המיושמים באמצעות תוכנה, ללא צורך בתוספת מרכיבי חומרה, כפי שהיה נדרש בטכנולוגיות שקדמו לה.

החברה כבר מוכרת את המוצרים בישראל, לגופים ביטחוניים ואזרחיים ואף החלה מכירות במזרח הרחוק. על מנת לעלות מדרגה בפיתוח השוק ובהיקפי המכירות, היא  חייבת לצאת לשוק העולמי, ולצורך כך, נדרשת השקעה

מקום למפעל בקיבוץ

יקב (בן חיים) ותיק ומבוסס במרכז הארץ מחפש לגדול ולעבור למבנה קיים, זמין ופנוי בקיבוץ בשטח מינימום 750 מ"ר וגובה 5 מ' + חצר פריקה וטעינה + חצר קדמית למרכז המבקרים. או  שטח לא מבונה של 3 דונם שיוכל להתאים ליקב שיקים את המבנה מבחינת התב"ע והתשתית. שכירות לתקופה של 10 שנים +אופציה להארכה

קיבוץ שותף - משקיע

חברת פקאלוט – חברת חדשנות בתחום אופטימיזציית משלוחי החבילות עם אלגוריתם מיוחד קמה בשער הנגב ופועלת מקיבוץ רביבים שגם השקיע ושותף בה. החברה מתמחה במיון משלוחים ובהעברה לנקודות מכירה/הפצה (400 נקודות בארץ) .

פקאלוט חתמה הסכם עם חברת לוגיסטיקה גדולה ומייצרת רצף על כל השרשרת הלוגיסטית עד הלקוח.  נמצאת בסבב גיוס של 1.5 מיליון ₪ במודל FACE שבו השווי נקבע בסבב הבא והמשקיע בסבב הנוכחי נהנה מהנחה משמעותית על מחיר המניה

רפי נבו באיגוד ישמח להוסיף פרטים   rafin@kia.co.il

 

 

 

ערעור על איכון ודרישה להכנס לבידוד

 

השבוע האחרון התאפיין בפניית מפעלים לצוות האיגוד בנושא איכון עובדים והערעור שיש לעשות בכדי לשמור על רצף תקין של עבודה במפעל.

עיקרי הפעולות:

  1. הודעה בדבר דרישה לכניסה לבידוד עבור עובד אחד או שני עובדים אשר אינם קריטיים להמשך הרציפות התפקודית של המפעל לפנות לכוכבית 5400 (מוקד משרד הבריאות) - המוקד כרגע בעומס ומשרד הבריאות פועל בכדי לתגבר את המענה).
  2. הודעות בדבר דרישה לכניסה לבידוד עבור שלושה עובדים ומעלה או פחות מכך, כאשר מדובר בעובדים קריטיים להמשך הרציפות התפקודית של המפעל  מומלץ להתקשר לכוכבית 5400 ולנסות לקבל מענה אנושי במוקד, או לחילופין ניתן לפעול על פי הנוהל הבא:
  3. למלא את קובץ האקסל בקישור (מילוי המשבצות הכחולות בלבד, אין למלא משבצות אדומות).  חשוב למלא עבור כל מבודד את מירב המידע הידוע.
  4. במצב שבו יש כמה חולים ידועים יש לציין באקסל עבור כל מבודד מידע אודות חשיפה אל כל אחד מהחולים הידועים ב- 10 יום שקדמו להשגה.
  5. במצב בו ידוע על חולה מאומת יש לציין את שמו וככל הניתן את מספר הזהות שלו או המספר האפידמיולוגי שלו.
  6. לשלוח את הקובץ המלא למייל: quarant.appeal@moh.gov.il

דגש חשוב: מומלץ לטפל בהשגה באמצעות המוקד הטלפוני (כוכבית 5400) טרם השימוש בחלופה של המייל, זאת מכיוון שפרק הזמן למענה במיילים עשוי להיות ארוך אף יותר מהמענה הטלפוני במוקד משרד הבריאות.

במקרים דחופים  צוות האיגוד יסייע בשאלות נוספות.

בקישור בלחיצה קובץ האקסל  שיש למלא

 

 

 

 

תמונה

 

מה הדבר שיעשה עבורך את ההבדל?

העולם משתנה ואנחנו איתו. נוצרו כללים חדשים למשחק.

אנו שמחים להזמין אתכם לסדנת זום, עם מנחי חברת 'אבן דרך' , ותעסוק בהשתנות הכללים,  ולאור ההשתנות, מה אנחנו רוצים או נדרשים לעשות.

למנהלי ומנהלות משאבי אנוש בקיבוצים ובמפעלים,

הסדנה תתקיים ב-4.8.20 בשעות  - 14.15- 13.00,

למרות השימוש בזום הסדנה הינה חוויתית ומהנה.

ההרשמה בקישור בלחיצה כאן ובהזמנה

לאה קוטלר תשמח לתת פרטים נוספים lea@kia.co.il

 

 

 

 

תמונה

 

התקיים מפגש זום

של סמנכ"ליות מש"א 

השבוע התקיים מפגש זום של קבוצת סמנכ"ליות משאבי אנוש מהתעשייה הקיבוצית עם מיכל הלוי, סמנכ"לית משאבי אנוש באלביט.
הנושא שעסקנו בו היה–שיגרונה. איך עוברים ממצב של משבר שחווינו בימי הסגר, למצב של שגרה בצל קורונה.

האתגר שבעבודה מהבית, האתגר שבמחוברות עובדים כשעובדים מהבית וכשלא ניתן להתכנס, התאמת הפעילויות שלנו ועוד.

מיכל שיתפה אותנו בדברים היפים שקורים באלביט ובתפיסת העולם שלה.  מאחר ובימים אלו אנו חווים שינויים גדולים ונדרשים להתאים את עבודתנו לתקופה, נשמח אם תציפו נושאים שמעסיקים אתכם בניהול המשאב האנושי  ונעשה מאמץ לתת מידע וכלים באמצעות הרצאות, מפגשים וסדנאות בזום.

ניתן לפנות עם פניות ללאה קוטלר באיגוד lea@kia.co.il

 

 

 

 

תמונה

 

העסקים בסין לא כרגיל-מפגשי זום

סדרת הרצאות היישר משנחאי, על המציאות העסקית בסין בעידן הקורונה. מה יכולה סין להציע לנו בתקופה זאת ומה כבר לא רלוונטי. בהרצאות נדבר על הפן המעשי העכשווי שבעבודה עם סין, על הזדמנויות חדשות ועל דרכים בעלות סיכויים טובים להצליח. נדבר לא רק על מה לא צריך לעשות אלא בעיקר מה כן אפשרי ומה רצוי וכדאי בשוק הענק שחזר לחיים לפני כולם.

  • מפגש ראשון שינויים בסין בעידן הקורונה ואיך נוכל להשתלב בשוק הענק  בתאריך  13.8.2020 בין השעות 11:00 – 12:00
  • מפגש שני: מה יכולה סין להציע לעסק שלך בעידן הקורונה ומה העסק שלך יכול להציע לסין, בתאריך 20.8.2020
  • מפגש שלישי: פרקטיקה של עבודה בעידן החדש, בעיות חדשות ופתרונות יצירתיים בעידן הקורונה, לוגיסטיקה, מכס ושרשרת אספקה בתאריך 27.8.2020
  • מפגש רביעי: הזדמנויות ואפשרויות בעידן הקורונה בתאריך 3.9.2020

המרצה: גב' יעל עינב, משנגחאי, עוסקת בסין כבר 30 שנה, מנהלת את חברת YCHINA המפתחת עסקים של חברות ישראליות בסין, מגייסת השקעות, אירועי שיווק ופרויקטים מיוחדים. יועצת לגופים ממשלתיים.

דמי השתתפות לכל מפגש: לחברי מכון היצוא חינם, לשאינם חברים 75 ש"ח, לנרשמים ל-4 מפגשים 10% הנחה

ההרשמה בלחיצה

מיכל צורן תשמח לסייע  michalts@kia.co.il

 

 

 

תמונה

 

פתרונות השינוע של עשת אילון מסייעים

לקדחת המשלוחים בישראל

גלובס
כך מסייעים פתרונות השינוע של עשת אילון לקדחת המשלוחים בישראל כאשר  היקף הקניות אונליין זינק פי 2.5 בימי הקורונה.   בתחום האופנה נרשם זינוק של פי 7 בעסקות מרחוק, ובמוצרי חשמל העלייה הגיעה לפי 3.5.  שינוי הרגלי הקנייה של הצרכן הישראלי מעניק דחיפה לתחום הלוגיסטי,  ומחייב רשתות שיווק וקמעונות לשדרג את מערכי השינוע והמשלוחים שלהן.

מסועי השינוע המתקדמים של חברת עשת אילון משרתים ארגונים כמו משרד הביטחון שינוע ואריזת מנות קרב.  וחברות שליחויות, שמתמחות בשירות לאתרי מסחר אלקטרוני -כושר שינוע של אלפי חבילות בשעה.

בימים אלה - שבהם יש קושי להזמין מערכי שינוע מחברות זרות; ובוודאי קשה לקבל מהן תמיכה טכנית ברגע האמת חברות ישראליות הגבירו את ההתעניינות במסועים של עשת אילון הוותיקה, שצברה ניסיון של עשרות שנים בתחום.

עשת אילון מבטיחה יתרון טכנולוגי תוצרת כחול-לבן, כולל מערכות בקרה מתקדמות; שירות טכני מסביב לשעון; והתאמה מודולרית מלאה לצורכי כל לקוח.

 

כחול לבן זה שלנו

בתעשייה הקיבוצית

המעונינים לפרסם, פנו לצוות האיגוד

ולמרים דרוק miriamd@kia.co.il

 

 

תמונה

 

אבשה פתרונות אריזה בקיבוץ סעד

חברת אבשה פתרונות אריזה הינה חברה חדשנית בתחום אריזות העץ. חברתנו עוסקת בייצור משטחים וארגזים לייצוא ולשוק המקומי. כיום החברה מספקת שירותים למגוון חברות בקיבוצים וברחבי הארץ מתחומים שונים- חקלאות, תעשייה, לוגיסטיקה ועוד.. מפעל החברה נמצא בקיבוץ סעד אשר ממוקם בעוטף עזה. מרבית עובדינו הם יוצאי צבא, בני קיבוצים מהאזור שרואים כאן את עתידם. החברה מאמינה בכוח עבודה ישראלי וצעיר בעיקר בתקופה קשה זו.

אנו מייבאים את העץ שלנו כשהוא חתוך למידה ותחת הסטנדרטים המחמירים ביותר. רוב מוצרי האריזה מיוצרים באופן ממוכן, בהזמנות מיוחדות אנו מטפלים באופן ידני עם כפפות של משי. אנו מתמחים בתחום האריזה ליצואנים כך שלחלק גדול מהלקוחות הצלחנו להוזיל משמעותית את עלויות השינוע והיצוא ע"י הכנת מפרטים מותאמים אישית. החברה דואגת ללוות את התהליך ומספקת ייעוץ לחברות ותיקות וצעירות.

החברה נושאת בכל האישורים הנדרשים של משרד החקלאות, בעלת אישור ISO 9001:2015  ומאושרת כספק של משרד הבטחון. 

נשמח לראות כל אחד ואחת מכם/ן במפעלינו ובין לקוחותינו

לפרטים  עידו שמריז 47656118 office@avshawood.com

 

 

 

תמונה

 

רכישת מוצרי מיגון קורונה והסעדה

תוצרת התעשייה הקיבוצית

פולימר גבולות

ציוד מיגון והיגייני מהקורונה, מכונות של חברת GRACO שתוכננו במיוחד לביצוע עבודות סניטציה וחיטוי של וירוסים (ובפרט הקורונה) על פני איזורים נרחבים. המכונות עובדות בהתזה וללא צורך באוויר דחוס (חשמל בלבד) ויתרונם הגדול הוא הכיסוי הגבוה של הרסס על פני המשטחים ללא צורך בניגוב נוסף, האפקטיביות הגבוהה ששומרת על החומר המותז בשלמותו כדי להיות פעיל בזמן המוגדר, והיכולת לעבוד בתפוקות מאוד גבוהות.  ניתן לעבוד עם מספר מודלים החל מאקדחים פשוטים ועד למערכות ניידות עם מיכל חומר פנימי או חיבור למיכל חומר חיצוני, כאשר ניתן להגיע גם עד 90 מטר עם הצנרת. השימושים העיקריים  במקומות גדולים שבהם יש תחלופה גדולה של אנשים: בתי ספר ומוסדות ציבור, בתי חולים ומרפאות, תחבורה ציבורית, מרכזי הסעדה, מלונות וחדרי אירוח, מתחמי ספורט ובילוי ועוד.המכונות יהיו מאוד מעניינות וחשובות לארגונים שרוצים לשמור על ניקיון ובריאות הציבור. לארגונים אשר מתעניינים במיכון מתאים לריסוס חומרי החיטוי או קבלני משנה שמבצעים עבודות כאלה.

אורי זילביגר uris@polymer-g.com 054-8361778

מפל מבוא חמה

תפס ראש למסיכות, המוצר מתחבר לגומיות של מסיכות הפנים ומתלבש על החלק האחורי של הראש. בעזרת מוצר זה ניתן להימנע מהלבשת הגומיות על האוזניים או לפחות להקל על הלחץ על האוזניים והראש.

לוח אנטיבקטריאלי לדפוס (יכול לשמש לטובת תפריטים מודפסים לדוגמא או מוצרים בהם נוגעים הרבה אנשים). מצ"ב ברושור. מירב צרי merav@mapalplastics.com

עטיפית עין המפרץ

יריעות ושקיות אנטי בקטריאליות לשימושים שונים, שם החברה: שלום גבאי  058-4776565 shalomg@ein.co.il

סקופוסטק מעין צבי

מחיצות שקופות לדלפקים ,שולחנות ועמדות עבודה. ליזה דגני  - נייד 052-5345208    sales@scopustech.co.il

קיבוץ רמת הכובש

מלאי מוצרים לקורונה. כגון מסכות מסוג KN95 באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

שרות עד הלקוח ארבל בן פרץ 0546611661  arbelbp@gmail.com     

עינת תעשיות מזון 

מציעה פתרונות מזון והסעדה מגוונים אשר אינם מחייבים התכנסות קהל בחדר אוכל, בדגש על פריטים שניתן לצרוך, ללא צורך בעמדות/פינותישיבה וכוללות פריטים בשריים, חלביים ופרווה, המתואמים לדרישות הלקוח.

מוקד הזמנות ומכירות דורון 039333390, 0504446910

 

 

 

 

 

תמונה

 

פגישת זום עם נציבות הכבאות וההצלה

בתאריך 27.7.20 בין השעות 16.00- 18.00 יתקיים מפגש זום עם טפסר משנה טיראן שמר-ראש מחלקת רישוי והגנה מאש ארצי.

מטרת המפגש מתן מענה לשאלות תעשיינים, הסבר על שינויי רגולציה ועדכונים שוטפים.

הנכם מוזמנים להרשם בלחיצה

הקישור למפגש יישלח לנרשמים

 

תמונה

 

22.7.2020

 


 

תמונה



פייסבוק