מצפון תבוא הבשורה - יצא לדרך האקתון אתגרים 2019 בסימן קיימות, חקלאות וסביבה

האם מתוך האקתון האתגרים של איגוד התעשייה הקיבוצית בשיתוף צמח מפעלים תבוא הבשורה הגלובלית שתשים קץ לכוסות חד פעמיות? מארגני האקתון האתגרים בהובלת מרכז כנרת לחדשנות ויזמות משוכנעים שכן.
  
אירוע ההזנקה להאקתון נערך במרכז כנרת לחדשנות בהשתתפות 90 אנשי מקצוע, מהנדסים וסטודנטים אשר הסתובבו בין נציגי החברות השונות על מנת לשמוע מהם על האתגרים המצופים להם בהאקתון האתגרים השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית בשיתוף קבוצת צמח מפעלים והמכללה האקדמית כנרת שיתקיים ב- 23-25/10 בהובלת מרכז כנרת לחדשנות ויזמות.
  
אתגרי ההאקתון רלוונטיים ואקטואליים מתמיד ומציעים למשתתפים לפצח בעיות עולמיות אשר פתרונן הוא צו השעה. דגש גבוה ניתן על מציאת פתרון לבעיות סביבה ואקולוגיה איתן מתמודדות החברות וכמוהן גם מדינות כל העולם כגון פסולת ומחזור ותעשיית מזון בריאה.
  
בין האתגרים ניתן למצוא את חברת תמה עם אתגר הפלסטיק בשדות, צמח תעבורה - ניצול מקום פנוי של משאיות תעבורה, חברת ערבה אנרג'י עם הפיכת פאנלים סולאריים שסיימו את תפקידם למועילים, חברת פלסאון עם אתגר מניעת נזילות בצנרת, חברת תרמוקיר עם שימוש בחומרים חליפיים לבנייה, צמח בננות עם אתגר הפסולת האורגנית וחברת שטראוס מים עם מציאת תחליף לכוסות חד פעמיות.
  
פייסבוק