שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית בברכת חג פסח שמח - 16.4.2019

תמונה

 

תמונה

 

 

 

 

תמונה

 

פורומים והכשרות

 

תמונה

 

קורס יושבי ראש לתעשייה ולקיבוצים בשיתוף להב אוניברסיטת תל אביב

קורס היו"רים של איגוד התעשייה הקיבוצית פותח מחזור שישי. הקורס המיועד ליו"רים מכהנים בקיבוצים ובתעשייה ולמנכ"לים. הקורס איכותי  ומותאם לאתגרים של ימינו ונותן כלים פרקטיים להתמודדות איתם.

הקורס שפותח בשילוב עם להב – אוניברסיטת תל אביב הינו קורס ייחודי מסוגו, ומכסה נושאים רלוונטיים רבים לעבודת היו"ר והדירקטוריון. הפתיחה – 27.5. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים לפנות ללאה באיגוד   lea@kia.co.il

 

 

l

 

ייצור מתקדם

 

תמונה

 

צעד אחר צעד לייצור מתקדם

למעלה מ-200 תעשיינים הגיעו לפארק העסקים החכם בקיסריה לכנס בנושא צעד אחר צעד עוברים למפעל חכם ולייצור מתקדם. את איגוד התעשייה הקיבוצית ייצגו מרים דרוק ורפי נבו שהשתתפו ביום ההיכרות למפעלים המעונינים להטמיע, להעלות את הפריון, למצוא פתרונות טכנולוגיים למחסור בכח אדם מקצועי לשפר את הרווחיות ולהכניס רמה דיגיטלית גבוהה.

הנושאים המרכזיים שנדונו: איך בונים סט תכניות אסטרטגית, תפעולית ועסקיות המבוססות על המעבר לייצור מתקדם, איך מתאימים את המפעל ואיך משלבים את הטכנולוגיות הנדרשות לייצור מתקדם יחד עם המכונות הקיימות, איך מפיקים את המיטב מתכניות הממשלה לסייע בהשתתפות בכירי רשות ההשקעות ורשות החדשנות ויועצים מומחים. 

רפי נבו ישמח לתת פרטים נוספים     rafin@kia.co.il

 

סחר חוץ

 

 

עדכוני סחר חוץ 

ביום שני התקיימה ועדת סחר חוץ של התאחדות התעשיינים הכוללת נציגי תעשייה וראשי המחלקות בסחר הבינלאומי בהתאחדות התעשיינים ובאיגוד התעשייה הקיבוצית. 

את המפעלים שלנו ייצגו תעשיות מזון גן שמואל.  הוועדה העוסקת בסוגיות מרכזיות בסחר הבינלאומי. עדכנה את המשתתפים בנושא התקדמות הסכמי הסחר הבי לטראלי עם המדינות השונות.  

אורחת מרכזית במפגש היתה הגב' יעל רוויה צדוק, סמנכ״ל כלכלה במשרד החוץ והצוות העובד עימה. התקיים דיון על הדרכים לקדם את העסקים במדינות השונות, חסמים והזדמנויות. 

מיכל צורן, שייצגה את האיגוד, שמה דגש מיוחד על מקומם של תחומי האגרוטק, המזון והמים מאחר והם תומכים הן בהזדמנויות כלכליות והן בייצוג חיובי של ישראל בעולם.  הנושא עורר עניין רב וסוכם להמשך דיון עם משרד החוץ לקידום תחום זה. עדכונים בהמשך.

מיכל צורן תשמח לתת פרטים  למתענינים    michalts@kia.co.il


 


 

 

 פייסבוק