שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית, 18/10/2018

תמונה

 

האם כבר נרשמת?  לכנס השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית 

בתאריך 25.12.2018      ההרשמה    

 

תמונה

 

התעשייה הקיבוצית מרכינה ראש לזכרו של עמיאל שדה ז"ל

משתתפים באבלה של משפחת שדה,  על פטירתו של עמיאל שדה, יו"ר פעיל בתעשייה הקיבוצית שנים רבות,  חבר בפורום יושבי הראש וחבר אמת לתעשייה הקיבוצית. 

עמיאל היה יו"ר בחברת תרמוקיר בקיבוץ חורשים ובחברת טלדור בקיבוץ עין דור. בהספדים  שנשאו יזהר דקל מנכ"ל טלדור ואלי כהן מנכ"ל תרמוקיר ציינו כי ע מיאל נהג לומר שאנחנו עובדים 24/7. מוטרדים תמיד, חושבים איך אפשר לעשות אחרת ויותר טוב. עמיאל תמיד, אבל תמיד, עם מרץ בלתי נדלה וראש פורה הביא את כל ניסיונו העשיר לשולחן הדיונים. שום סיטואציה לא הייתה זרה לו. היה  למורה דרך באיך צריך להתנהל.  היה גאה בכך כי תמיד ההחלטות מתקבלות בהסכמה ולא בהצבעה. היכולת שלו לקרוא אנשים כספר פתוח יחד עם הבנה עסקית רחבה,  הנסיון העצום שלו בא לידי ביטוי יום-יום ושעה-שעה ביכולת להטמיע חותם ולסייע בעצה, כיווני חשיבה ומתן רוח גבית. הכל נעשה מתוך נתינת דוגמא אישית, צניעות, כבוד הדדי והכרת הטוב.  עמיאל היה יותר מכל  חבר, אדם נעים, שתמיד משרה אוירה טובה,  מנטש אמיתי.

עמיאל יחסר לנו מאוד .

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית והתעשייה הקיבוצית כולה מוקירים וזוכרים את עמיאל כמוביל ומנהיג עסקי

יהי זכרו ברוך

 

 

 

תמונה

 

 

אירוח משלחת קנדית 

מיכל צורן מנהלת סחר חוץ באיגוד אירחה משלחת קנדית בראשה עמד סגן ראש הממשלה הקנדית. המשלחת התרשמה מאד ממצגת שהציגה בפניהם מיכל על התעשייה הקיבוצית בעיקר בפריפרייה, על מקומם של הקיבוצים בתחום החדשנות בישראל, על ההצלחות בתעשייה הקיבוצית כמודל לישובים מרוחקים בצפון אמריקה ובמולדתם קנדה. מיכל תשמח לתת פרטים נוספים על המשלחת ואפשרויותיה. 

 

 

 

 

תמונה

 

OSG (Oran Safety Glass) רוכשת את שותפתה הספרדית 

דניאל כהן, מנכ"ל חברת OSG בקיבוץ צובה, מובילה עולמית בפתרונות זכוכית חכמים לתחום המיגון והתחבורה , גאה להכריז על רכישת שותפתה הספרדית הוותיקה חברת  Vental   יצרנית חלונות ומערכות אלומיניום מתקדמות לרכבות, אוטובוסים וספינות,  כתוצאה מהרכישה, OSG תוכל להרחיב את טווח הפעילות ומהירות השירות שלה לשוק האירופי, ואילו Vental , שתישאר תחת אותה הנהלה, תוכל להציע ללקוחותיה פתרונות זיגוג מלאים וליהנות מתהליכי יצור יעילים ומהירים יותר. לקוחות השותפה הספרדית  ימשיכו להנות מהנסיון, המומחיות ושהשאיפה לחדשנות של חברת OSG

 

 

 


 

 

 

 

תמונה

 

חדשנות של הטכניון במיקרוסטפט חיפה

צוות מרכז הידע לחדשנות בטכניון   שמחים להודיע לקהילת החדשנות על פתיחת ההרשמה לפורום מנהלים לחדשנות החדש אבחון ארגוני, שיח עמיתים, סדנת  TED הם רק חלק מהתכנית החדשה והעשירה שמצפה לנו השנה. מפגשי התוכנית יתקיימו במשרדי מיקרוסופט מו"פ בחיפה. פרטי הרשמה  בלחיצה .  לאה קוטלר באיגוד תשמח לתת פרטים .

 

 

 

 

 

תמונה

 

צילום: גיא שפירא

חודש המודעות לסרטן השד  בקטיף הכותנה במשמר העמק

שיתוף פעולה ויוזמה של צוותי הגד"ש של משמר העמק והזורע והרעיון של דנית ענבר, עובדת מפעל תמ"ה שמייצרים את עטיפות חבילות הכותנה, הובילו למיזם מעורר השראה.

כיום חיות בישראל 22,481 נשים שאובחנו עם סרטן השד, מגמת ירידה מובהקת בתמותה מסרטן השד, של כ-2% בכל שנה, וכ-25% ירידה בתמותה מאז שנת 2005.שיעור השימוש בממוגרפיה בישראל לגילוי מוקדם של סרטן השד גבוה מהממוצע בעולם. 78% מהחולות החדשות הן מעל גיל 50 ויש גם גברים.

שיעורי הריפוי וההישרדות מסרטן השד בישראל גבוהים בין מדינות ה-OECD ומגיעים ל-89.7% בקרב יהודיות, ו-84.4% בקרב ערביות. ועם זאת, הסטטיסטיקה לא משקרת: אחת מכל שמונה. והמספר רק הולך ויורד. לכו להיבדק. 

 

 

 

 

תמונה

 

 

 

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית

18/10/2018פייסבוק