שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית, 4/10/2018

תמונה

 

מתכבדים להזמינכם

להרשם

לכנס השנתי של האיגוד

בתאריך 25.12.2018

 

תמונה

 

 

 

תמונה

 

האקתון אתגרים

ביוזמת חברת דולב (דביר/להב) ואיגוד התעשייה הקיבוצית, יתקיים בתאריך 28-30 בנובמבר, האקטון שיעסוק בתזונה וחקלאות באזורים מנותקי רשת בעולם. 

ההאקאתון - מרתון של מפתחים - מזמין את מפעלי ואנשי התעשייה הקיבוצית להכיר אתגרים מאפריקה, דרום מזרח אסיה והודו ולהשתתף ביצירת פתרונות. 

אתגרים וצוותים שיצליחו לעמוד במשימות יוכלו להשתתף בתוכניות תמיכה ולקבל אפשרות להפוך פתרון - למוצר. 

מלבד הקיבוצים והאיגוד, במארגנים גם גורמי ממשלה ופיתוח בין לאומיים הרואים באירוע מנוע חדשנות והזדמנות לשלב חברות תעשיה בתהליכים שבדרך כלל נמצאים רק בחברות הייטק. 

לפרטים נוספים ללחוץ ולקרוא

להצטרפות:  עדי סעדון, מנהלת פרויקט האקתון אתגרים 2018, דולב / סולב  hackathon@dolav.co.il , 054-4941903

 

 

 

 

 

תמונה

 

ערימה של כסף על הדשא

חברת מדי המים ארד של רמות מנשה ודליה הגיעה לשווי של 1.1 מיליארד שקל.  החברה, הנהנית מצמיחה חזקה בארה"ב ובישראל הודות להתקנות מדי מים ממוחשבים, דיווחה כי רכשה את ווטר־טק האיטלקית ב-16 מיליון יורו, בעסקה שתעמיק את פעילותה באירופה. בחודש האחרון רשמה ארד נקודת ציון בראשונה מאז היווסדה ב–1941, שווי החברה, שנסחרת בבורסת תל אביב, חצה את רף המיליארד שקל. מתחילת 2018 זינקה ארד בכ–30%, והכפילה את שווייה בתוך חמש שנים.  העליות החדות  מיוחסות לצמיחה של החברה, בעיקר בארה"ב, שהיא שוק הפעילות המרכזי שלה 55% מהמכירות המאופיין במעבר גובר לשימוש במדי מים מתוחכמים בקריאה מרחוק, על חשבון מדי המים האנלוגיים המיושנים. ארד היא השחקן הרביעי בשוק האמריקאי, ארד נהנתה מצמיחה גם בשוק הישראלי, השוק השני של החברה 20% מהמחזור. גם הצמיחה בישראל נבעה מהמעבר הגובר  לשימוש במדי מים מתוחכמים. 

 

 

 

 

עבודה מיוחדת

ממתחם בריאות הנפש שער מנשה ליד פרדס חנה מחפשים מפעל שיספק עבודה לאוכלוסייה מיוחדת  לדיירים  בני 20-30 שההוסטל מהווה עבורם בית וכן מקום עבודה ופנאי, כחלק משגרת השיקום שלהם, מצופה מהם לעבוד ככל שיכולים בין השעות 09:00-13:00, לטובת בריאות הנפש, התעסוקה והערך העצמי ולשם כך מחפשים מפעלים שיספקו  עבודות פשוטות של הדבקה, הרכבה, חיבור, ספירה, אריזה וכדומה. אנא, חשבו על הערך האדיר בשיתוף הפעולה! רתם תשמח לקבל את פניותכם. רתם שורק - רכזת פנאי ותעסוקה, הוסטל בראשית,  rotem2105@gmail.com 0505473590

 

 

 

תמונה

 

התמודדות עם כיבוי אש וחומרים מסוכנים

המרכז הישראלי לאימון וכיבוי אש באיזור הצפון מציע 2 ימי הכשרה לממוני בטיחות, ממוני התגוננות אזרחית ועל קהל יעד אחר בכדי להתכונן, להערך למקרה חו"ס של שריפה רעידת אדמה, דליפת חומרים מסוכנים. מטרת הקורס: ריעונון עיוני ומעשי, עקרונות טיפול, תרגול ותגובה לאירועים

שימו לב שהתאריך האחרון להרשמה הוא יום ראשון 7.10

רפי נבו ישמח לתת פרטים נוספים rafin@kia.co.il

הרשמה    תשלום

 

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית

04/10/2018פייסבוק