השר יובל שטייניץ יציג בפני מנהלי התעשייה הקיבוצית את מתווה הגז / מאת עידו אסייג, מתוך פאונדר, 15/12/2015
בכנס ישתתפו מאות מנהלי מפעלים ומזכירי קיבוצים שחלקם יצטרפו לצרכני הגז הטבעי בשנים הקרובות.

יום רביעי, 16 בדצמבר, קיבוץ שפיים
 
השר לתשתיות לאומיות, יובל שטייניץ, יציג בפני מנהלי התעשייה הקיבוצית את מתווה הגז במסגרת הכנס השנתי שיערך ביום רביעי השבוע, 16 בדצמבר, בקיבוץ שפיים. בכנס ישתתפו מאות מנהלי מפעלים ומזכירי קיבוצים שחלקם מתוכננים להצטרף בשנים לצרכני הגז הטבעי. 
 
איגוד התעשייה הקיבוצית הביע את תמיכתו באישור מתווה הגז שיביא להוזלה בעלויות האנרגיה וישים קץ לאי הודאות כך שמפעלים וקיבוצים יוכלו לתכנן השקעות חדשות על בסיס תחשיב עלויות ידוע וברור. 
 
בכנס השנתי ישאו דברים אישים נוספים ובהם חברי הכנסת אראל מרגלית ואיתן ברושי מהמחנה הציוני, נחום איצקוביץ, מנהל מרכז ההשקעות במשרד הכלכלה והיזם שי אגסי.
 
במסגרת הכנס יחולק אות יקיר התעשייה הקיבוצית לחיים מילר, מאחרוני "הנוקמים" שרצחו נאצים לאחר מלחמת העולם השניה. מילר, בן 94, עובד ברציפות במפעל המתכת של קיבוץ כפר מנחם כבר שבעה עשורים. 
 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
 
 


פייסבוק