אירוע עבר, הווה ודוקרט
 

חברת דוקרט תעשיית אריזות בע"מ, מהמובילות והותיקות בישראל בפיתוח ,שיווק, מכירה ,עיצוב וייצור של אריזות קרטון מעוצבות, ערכה ביום חמישי ה-15 לאוקטובר 2015 אירוע השקה של טכנולוגיות דפוס מתקדמות.

 
באירוע נכחו עשרות מלקוחות החברה ושותפיה העסקיים והוא נערך בשיתוף עם חברת HP אינדיגו אשר יצרה שותפות עסקית עם דוקרט לשם החדרת טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי לעולם אריזות הקרטון בישראל.

 
באירוע, אשר נערך במפעלי החברה שבקיבוץ כפר מסריק, הוצגו ע"י אורי שפי מנכ"ל דוקרט תעשיית אריזות וע"י אלון בר-שני מנכ"ל HP אינדיגו מגמות חדשות בשוק אריזות הקרטון המעוצב, וכן תכונותיה של הטכנולוגיה הדיגיטלית הנותנת מענה משמעותי ומקיף למגמות אלו.

 
בהתאם לאסטרטגיית הובלת השוק והחדשנות של דוקרט תעשיית אריזות, נחשפו הנוכחים בכנס להרצאה מאלפת מפי ד"ר תום רן בנושא חידושים במחקר בתחום הביולוגיה הרפואית - הרצאה אשר הדגישה את חשיבות החדשנות בכלל, חשיבותה במדע בפרט ואת הדגש המרכזי הניתן ליישום החדשנות בחברת דוקרט תעשיית אריזות.

 

במסגרת סיור שנערך במפעל התרשמו משתתפי האירוע מן המגוון הרחב של הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות בדוקרט, ובהן מכונת הדפוס הדיגיטלי אינדיגו 30000, מכונת דפוס חדשה של שישה צבעים מתוצרת KBA הגרמנית עם הטבעה קרה (COLD FOIL) , מכונת הבלטה והטבעה חמה חדישה מתוצרת חברת BOBST השוויצרית ועוד.

  
בסיום האירוע ובהפתעה גמורה קיבל כל משתתף שי אישי אשר נארז באריזת קרטון מעוצבת עם תמונתו האישית אשר צולמה באירוע עצמו, בעוד האריזה הודפסה, נחתכה ונארזה במהלכו – שי אשר הדגיש והעצים את יכולות דוקרט תעשיית אריזות ואת יתרונות טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית המאפשרת פרסונליזציה של האריזות, זמני תגובה מהירים ואיכות ברמות הגבוהות ביותר.

 
מעבר לעניין השיווקי והטכנולוגי שעורר האירוע, ולערך המוסף הגבוה של הבנת שוק האריזות העתידי, חזרו והודגשו במהלכו מחוייבותה של דוקרט להוביל את שוק תעשיית אריזות הקרטון המעוצב בישראל ומחויבות החברה למתן סל פתרונות מלא ללקוחותיה, עמם היא פועלת מזה שנים רבות כשותפה מלאה.

  

צילום: לנס הפקותפייסבוק