דורות בין השורות... מהדורה מס' 9
www.dorot.com                                     מהדורה מס' 9       
View this email in your browser
מוצרי כיבוי האש של דורות - כי אין הזדמנות שנייה!
בניוזלטר הקרוב נחשוף בפניכם את עולם כיבוי האש ב'דורות'. תפגשו את המוצרים המתקדמים שלנו שנותנים מענה מיידי בעת שריפה, תחשפו לפרויקט מרתק בו דורות עוזרת לשמור על אחת הספריות האקדמיות הגדולות בישראל וגם תציצו אל תערוכת כיבוי האש הגדולה ביותר בעולם שהשתתפנו בה, שמתקיימת רק אחת לחמש שנים בגרמניה.

אנחנו שמחים לשתף אתכם בכל החוויות, המסקנות והפעילויות השוטפות שלנו שכולן מתרכזות בשיפור הפן הטכני, האסטרטגי ושירות הלקוח. 

שתהיה קריאה מהנה!
הכירו את...
ליאור אלקבץ, איש שירות שדה, הנדסאי טכנולוגית מים, נשוי+1 ממושב בניה.
התחיל את דרכו בדורות כמרכיב מערכות בייצור, עבר לעבוד במחלקת הפיתוח ולאחרונה התחיל לעבוד כאיש שירות שדה ב'דורות ישראל'. את זמנו הפנוי מקדיש לכל מה שקשור לים, דיג וצלילה.
 
הכי אוהב בעבודה בדורות:
"קודם כל את האנשים! הדרך הארוכה שעברתי בדורות חיזקה כל פעם את הרצון שלי ללמוד ולהכיר את המערכות. עכשיו שאני איש שירות שדה, אני יכול לומר שהעבודה בדורות מלאה באתגרים ובלמידה".
 
יש עשן בלי אש או איך אפשר לשמור על חומר אקדמי בן עשרות שנים?
כמרכז אקדמי נחשב המעניק שירות לכ- 20,000 סטודנטים, קיימים באוניברסיטת חיפה מקומות יקרי ערך הזקוקים לתחזוקה שוטפת ולשמירה טוטאלית כגון ספריות גדולות, חדרי שרתים ועוד. במטרה לשמור על ציוד בלעדי זה מפני שריפות שעלולות להתפרץ יצא לדרך פרויקט נרחב של התקנת מערכות כיבוי אש מתקדמות ומותאמות בו לקחה חלק דורות.
שומרים עליך מבלי שתרגיש - מוצרי כיבוי האש של דורות
אמצעי הבטיחות בתחום כיבוי האש ידועים כמצילי חיים. עולם כיבוי האש נותן את המענה הראשוני להתמודדות עם השריפה ומעניק הגנה מקסימלית בעת הדליקה. כבר שנים ש'דורות' סוללת את דרכה בתחום זה ומפתחת מגופי כיבוי אש בעלי תגובה מידית ויכולת הפעלה אוטומטית וידנית. 
דורות- מגיעים לכל נקודה על הגלובוס
לאחרונה, צוות מיוחד מטעם 'דורות' יצא לסבב הדרכות בצפון ובמרכז אמריקה. סבב ההדרכות כלל הרצאות רקע על אודות מוצרי דורות והיכרות מלאה עם סל המוצרים שלנו. לאחר ההדרכה העניק המומחה של 'דורות' ללקוח הזדמנות ללמוד הלכה למעשה ומגיע אתו עד לשטח. רוצים לדעת עוד? לחצו כאן.
 
דורות בתערוכת אינטרשוץ 2015
בתחילת חודש יוני נערכה בגרמניה תערוכת אינטרשוץ הנחשבת לתערוכה המובילה בתחום כיבוי האש וההצלה. כמותג מוביל בתחום כיבוי האש השתתפה גם דורות בתערוכה והציגה למבקרים ליין רחב של פתרונות בקרה ואוטומציה. רוצים להתרשם מהמוצגים שהצגנו? 
לחצו כאן.
 

 

קטלוג חדש ועדכני למגופי הפלסטיק מסדרה 75
דורות מזמינה את קהל לקוחותיה להיכנס ולהתרשם מהקטלוג החדש והמעודכן של מגופי הפלסטיק לבקרת מערכות השקיה מסדרה 75. הקטלוג החדש הותאם במיוחד עבור דרישות הלקוח מהשוק החקלאי הבינלאומי והוא זמין במגוון שפות. לפרטים נוספים, לחצו כאן!

 

 
פגוש את דורות:
26-30/9/2015   -  WEFTEC 2015, שיקגו, ארה"ב                                לפרטים נוספים
07-10/10/2015      - MUNDO MINERO 2015,אקפולקו, מקסיקו               לפרטים נוספים
13-15/10/2015 -  Watec 2015, מרכז הירידים והקונגרסים בישראל, ת"א    לפרטים נוספים
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
YouTube
YouTube
Google Plus
Google Plus
LinkedIn
LinkedIn
לא רשומים? הרשמו לניוזלטר שלנו
צרו איתנו קשר:
משרד שיווק ומכירות ישראל
טל.   08-6808713 
        08-6808903
פקס. 08-6808037
מייל :  sales@dorot.com
newsletter@dorot.com
 
Copyright © 2015 Dorot Control Valves, All rights reserved.


פייסבוק