התעשייה הישראלית מחוזרת - משלחות מסין וגרמינה יגיעו לארץ


משלחות מסין וגרמניה יגיעו לארץ למפגש עם תעשיינים
להצגת ההטבות להקמת מפעלים חדשים בתחומן

 
משלחות מסין וגרמניה תגענה בשבוע הקרוב לארץ על מנת להציג בפני תעשיינים ישראלים את ההטבות והיתרונות בהקמת מפעלים וקווי יצור באזורי תעשייה בתחומן.

 
האורחים ישתתפו במפגש של מנהלים בתעשייה ויציגו את התנאים המיוחדים למשיכת השקעות של חברות ישראליות. במפגש יוצגו בהרחבה פארקים תעשייתיים בטיינג'ין, בקרבת בייג'ין ובמדינת סקסוניה עלית בגרמניה. כן יועלו הסוגיות הכרוכות בהקמת אתר ייצור והרחבת הפעילות בחו"ל, המניעים, השיקולים, ההטבות והתמריצים. כן יוצג ניסיונן של חברות שכבר עשו זאת.

 
המפגש מאורגן על ידי חברת א.ב.מתכננים העוסקת בתכנון של מפעלי תעשייה בארץ ובאזורים רבים בעולם ובהם צפון אמריקה, רוסיה, אירופה וסין.

 
לדברי דפנה רגב, מנהלת הפיתוח העסקי בא.ב. מתכננים, תהליכי הגלובליזציה מחייבים את מפעלי התעשייה העוסקים בפעילות בינלאומית לבחון כל העת את פריסת אתרי הייצור ברחבי העולם. להקמת מפעל השלכות רבות מבחינת הוצאות הייצור, קרבה לשווקי היעד, שערי מטבעות, תמריצים והקלות, פיזור סיכונים וכו'. מטרת המפגש היא לצייד את המנהלים במידע שיסייע להם בקבלת החלטה.

 
במפגש יתארחו וישאו דברים אודי אורנשטיין, מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית, קובי בוגין, מנכ"ל א.ב. מתכננים, אבי זלצמן, מנכ"ל כפרית ומוטי דינסטג, מנכ"ל פלרם גרמניה שיספרו על ניסיונם בהקמת מפעלים ישראלים בחו"ל.

 
המפגש עם התעשיינים יערך ביום חמישי, 22 במאי, בתל אביב.

 
אתר א.ב. מתכננים: www.abt.co.il

 פייסבוק