מידעון ענף הקלינטק של מכון היצוא / ינואר 2014 גיליון 3
logo
777

ינואר 2014 | גיליון 3


footer
 
IMG_7352

חברים ויצואנים יקרים,
במבט לאחור, שנת 2013 הייתה גדושה בפעילויות במסגרתן סייענו לכם באיתור הזדמנויות עסקיות בכנסים, תערוכות בינ"ל, סמינרים מקצועיים, פגישות ועוד.
עסקאות רבות קרמו עור וגידים בעזרתנו ואני קוראת לכל היצואנים המתחילים והוותיקים ליצור קשר עם צוות הענף במטרה לבחון כיצד נוכל להמשיך בשיתוף הפעולה הפורה וקידום תעשיית הקלינטק הישראלית בזירה הבינלאומית.
גם בשנה הקרובה שמנו לעצמנו מטרה להקשיב לצרכים שלכם, לרעיונות ולקשר אתכם לשותפים פוטנציאלים ואסטרטגיים ברחבי העולם, למפיצים ואינטגרטורים, לבסס את תעשיית הקלינטק בשווקים קיימים וכן לחדור לשווקים חדשים. הצלחתם היא הצלחתה של מדינת ישראל ואנו נפעל במלוא המרץ בכדי לאפשר לכם לנסוק לגבהים חדשים.  
אני מזמינה אתכם לעיין באירועי המפתח המתוכננים לשנה הקרובה בכדי שתוכלו להיערך בהתאם מבעוד מועד ולשלבם בתוכניות העבודה שלכם. 

תמיד לרשותכם: עדי בוקובזה, מנהלת ענף הקלינטק במכון היצוא.

132014 בענף הקלינטק
בעולם תחרותי ומאתגר הדורש מהחברות להציג יצירתיות לצד יכולת יישום מהירה, זולה ויעילה, נדרש העולם העסקי לחדש ולהתחדש מדי שנה.
מתוך הבנת הצרכים והקשיים הקיימים כפי שאתם התעשיינים הצגתם בפנינו בנינו עבורכם לוח פעילויות מגוון שמטרתו להתמודד עם החסמים השונים בזירה הבינלאומית ולתת להם מענה אופרטיבי – לפרטים נוספים.
כמו כן, הנכם מוזמנים לקחת חלק בכנס שיווק עסקי שיסייע לכם במיתוג ושיווק חברתכם, במסגרתו נציע לכם גם את האפשרות לליווי אישי וממוקד.  


 
13הבמה שלכם
חשיבותה של התקשורת לקידום הטכנולוגיה אותה מפתחת חברתכם לא מוטלת בספק ועל כן אנו מזמינים אתכם לחלוק איתנו את תיק הפרסומים שלכם. אתר מכון היצוא זוכה לאלפי כניסות מדי יום ובענף הקלינטק ייחדנו לשונית שמטרתה להציג את כל מה שחדש וחדשני בכדי לסייע למקסם את החשיפה שלכם בארץ ובעולם. אתם מוזמנים לשלוח אלינו כתבות אודות החברה, ראיונות עם נושאי משרה ואזכורים שונים בתקשורת ואנו נדאג להציגם באתר המכון.
 
ClintechGerm...מנהלת תחליפי דלקים לתחבורה
בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש הולך וגובר לתחליפי דלקים. שוק זה מהווה לא רק כוח כלכלי עצום, כי גם ובעיקר שוק הטומן בכוחו כוח פוליטי רב. מתוך הבנה זו ממשלת ישראל מתמקדת בתמיכה נרחבת לחברות המציעות פתרונות לתחליפי דלק באמצעות מנהלת מיוחדת שהוקמה למטרה זו בלבד. לפרטים נוספים


 
BNEFמאגר המידע של בלומברג
יחידת המידע במכון היצוא מציעה לכם מאגר מידע עסקי ללא עלות הזמין לכם בכל עת. חברי המכון יקבלו גישה למאגר מידע מבית Bloomberg New Energy Finance, ויהנו ממידע עסקי וניתוחי שוק מעמיקים אשר יקנו להם יתרון על פני המתחרים.
לכל הפרטים       
CleantechCat...הקטלוגים המקצועיים של ענף הקלינטק
ענף הקלינטק מייצר עבורכם פלטפורמה חדשנית על מנת לשווק את המוצר שלכם לקהל היעד המדויק, ללא כל עלות מצדכם. בימים אלו אנו עמלים על יצירתם של קטלוגים חדשים בכדי למפות את הענף ולהציג אתכם בשלל הקטגוריות בהן חברתכם מספקת מענה - הצטרפו עכשיו!
 

footer

למידע ולפרטים נוספים:
עדי בוקובזה
מנהלת ענף הקלינטק
טלפון: 03-5142876, 054-4578665
דוא"ל: adib@export.gov.il

המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי,
רחוב המרד 29, בית התעשייה, תל-אביב, מיקוד: 68125 טלפון: 03-5142830

 

To be removed from our mailing list click here
לניאדו תקשורת ויחסי ציבור|רחוב שמעון התרסי 20 |תל אביב|62492|ישראל
פייסבוק לייק
סגור


פייסבוק