עודד וינקלר, מנכ"ל נטפים לשעבר ואחד ממקימיה, יקבל אות מפעל חיים מאיגוד התעשייה הקיבוצית

28.11.12

 

עודד וינקלר מנכ"ל נטפים לשעבר ואחד ממקימיה יקבל אות מפעל חיים מאיגוד התעשייה הקיבוצית

 

וינקלר יקבל את האות בכנס מחר במעמד ברכת נשיא המדינה שמעון פרס. בין הנוכחים בכנס: שלום שמחון, נתן זוסמן ודוד ברודט.

 

וינקלר: "נטפים התחילה מרעיון מהפכני שהחקלאים הצעירים והנועזים בישראל הסכימו לפתח למרות שלא היה בנמצא גיבוי מדעי". השליטה בנטפים נמכרה בשנה שעברה לקרן פרמירה על פי שווי של 3.4 מיליארד שקל

 

עודד וינקלר, מנכ"ל חברת נטפים לשעבר אשר השליטה בה נמכרה בשנה שעברה לקרן פרמירה על פי שווי של 3.4 מיליארד שקל, יקבל אות מפעל חיים מאיגוד התעשייה הקיבוצית בכנס שיציין יובל להקמת האיגוד. האות ניתן לוינקלר על פעילותו כיו"ר איגוד התעשייה הקיבוצית, כיוזם ומנהל בקיבוצו חצרים וכדוגמא לעשייה רבת שנים בתעשייה הקיבוצית.

 

וינקלר (80) שהיה בין יוזמי ומפתחי מפעל נטפים, יקבל את האות בכנס שעורך האיגוד ביום חמישי הקרוב (29.11) במלון ליאונרדו סיטי טאואר במעמד ברכת נשיא המדינה שמעון פרס. בין הנוכחים בכנס יהיו שלום שמחון, שר התמ"ת, שידבר על אתגריה של התעשייה הישראלית, פרופסור נתן זוסמן, מנהל חטיבת המחקר בבנק ישראל אשר ידון באתגרים הכלכליים במשק הישראלי נוכח ההאטה העולמית ודוד ברודט, יו"ר בנק לאומי אשר ידון על הסדר הקיבוצים בפרספקטיבה היסטורית.

 

וינקלר: "חברת נטפים היא אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של התעשייה הקיבוצית. נטפים התחילה מרעיון מהפכני שהחקלאים הצעירים והנועזים בישראל הסכימו לפתח למרות שלא היה בנמצא גיבוי מדעי. לאחר 4 שנים של פרקטיקה בשטחים חקלאיים, וכאשר כולם פוסלים את הרעיון בתואנה שטפטוף יביא להמלחת הקרקע – זכינו לקבל תוצאות חיוביות אשר עליהן נבנתה התיאוריה המדעית של השקיה בטפטוף. כיום נטפים הינה החברה המובילה בעולם בתחום ההשקיה עם נוכחות בלמעלה מ-110 מדינות והיא מעסיקה 3,000 עובדים ברחבי העולם".

 

חובתי להזכיר במעמד זה את חברי ושותפי לדרך אבינועם רון (אייבי רון) ז"ל היה שותף לכל ההישגים הנפלאים הללו ואני מודה להנהלת האיגוד על פרס מכובד זה. אמשיך לתרום מניסיוני ומזמני לפרויקטים בתחום התעשייה, החקלאות ואיכות הסביבה".

 פייסבוק