שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית - 15.1.2020

תפריט נגישות

תמונה

 

 

 

תכנית הכנס השנתי

ללחוץ ולהרשם

 

 

 

 

תמונה

 

מחכים להפגש איתכם בכנס 

צוות האיגוד

 

תמונה

 

 

 

תמונה

 

פורום יושבי ראש ומנכ"לים 2020

פורום היו"רים והמנכ"לים של איגוד התעשייה הקיבוצית פותח את העשור החדש בפעילות איכותית ומעניינת ואתם מוזמנים להשתתף.
הפורום ייפגש 4 פעמים במהלך השנה ויעסוק בהיבטים שונים של ניהול בסביבה משתנה.

לנוחיותכם מצורפת התוכנית והתאריכים.

נשמח לראות את כולכם - המנהלים הממשיכים איתנו, ומנהלים חדשים שמעוניינים להצטרף.

להרשמה לפורום ללחוץ ולהרשם

להתראות

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית

פרטים נוספים אצל לאה קוטלר באיגוד  lea@kia.co.il

 

 

 

 

תמונה

 

צוות האיגוד ביקר במפעלים

פלניט עין גב, גולן פלסטיק שער הגולן, נועם אורים, שגיב משאבי שדה, דביק שדה בוקר, מילואות, אגריקל הבונים, רהיטי יראון, נגב אקולוגיה משמר הנגב

 

 

 

תמונה

 

קורס פיתוח עיסקי ויזמות בקיבוצים יוצא לדרך

הקורס, בשיתוף עם להב – אונ' תל אביב כולל העמקה בהיבטים שונים של פיתוח עיסקי ופיתוח יזמות בקיבוצים ואף מביא מספר דוגמאות ומודלים מניסיונם של קיבוצים .

מצורפת למעלה המערכת המשוערת של הקורס

לפרטים והרשמה לפנות  ללאה באיגוד  lea@kia.co.il 

052-3662594

 

 

 

תמונה

 

הסתיים הקורס הראשון של בי"ס למנכ"ליות

השבוע הסתיים המחזור הראשון של בי"ס למנכ"ליות העתיד – מיזם משותף של איגוד התעשייה הקיבוצית, התנועה הקיבוצית וסופרסונס .

תוכנית ייחודית שהביאה לידי ביטוי חזון של קידום נשים לתפקידי ניהול בכירים.

אומרת מרים דרוק מנכ"לית האיגוד:  אני רואה בבית ספר למנכליות שיזמנו שליחות כפולה:

הראשונה להגביר את מספר המנהלות והנשים הבכירות שפונות למשרות של מנכליות בתעשייה ובקיבוצים כמו גם להשתלב בדירקטוריונים.

השליחות השנייה היא לחבר וליצור קהילת נשים מובילות ומשפיעות שמפרות זו את זו בהזדמנויות עיסקיות, בלמידה, חברות והעצמה. כמו כן  יצירת נטוורקינג, רשת קשרים שתסייע להן ותחזק את העשייה הניהולית שלהן.

"מה שמתמקדים בו גדל" - אנו באיגוד מאמינים שנוכל ליצור שינוי בתחום זה ככל שנחזק את הנשים הבכירות להעז להתקדם.

לאה קוטלר מנהלת פיתוח ההון אנושי באיגוד ציינה שבמהלך התוכנית התחדדה אצלנו תחושת המשמעותיות והחשיבות שיש לתוכנית מסוג זה ובכוונתנו לפתוח באוקטובר 2020 מחזור נוסף.

התוכנית התמקדה בפיתוח אישי, נושאים כמו מיתוג אישי, סטוריטלינג וכתיבה שיווקית, ניהול משא ומתן, מפגש עם עיתונאיות בגלובס ונושאים רבים נוספים.

בסיום המפגש אמרה אחת המשתתפות – "נכנסנו לקורס נשים חזקות, מצליחות, מתלבטות, אנושיות, יצירתיות, חכמות. נשים שרוצות ויודעות לשאוף ולקיים. יצאנו מלאות השראה, מועצמות יותר, חזקות יותר, מעזות יותר להיות הנשים שאנחנו, בלי לשנות, רק לחזק, להתחזק ולהמשיך לחלום ולשאוף ולעשות בדרך למעלה".....

נשים המכהנות בתפקידים בכירים בארגונים ומעוניינות להשתתף במחזור הבא של התוכנית מוזמנות לפנות ללאה קוטלר באיגוד  lea@kia.co.il

 

 

 

 

תמונה

 

טקס תעשייה יפה 

 

מרים דרוק מנכ"לית האיגוד ייצגה את התעשייה הקיבוצית בטקס חשיפת הזוכים בתחרות, "תעשייה יפה ומקיימת בישראל" לשנת 2019,  שזו השנה ה-39 לקיומה,  של המועצה לישראל יפה, בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, התאחדות התעשיינים בישראל ואיגוד התעשייה הקיבוצית.

ברצוננו לציין לשבח את כלל המפעלים שלקחו חלק. תשומת הלב ניתנה בעיקר ל התמקדות בתחום הסביבה, הקיימות, תרומה לקהילה, התייעלות אנרגטית, שילוב מערכות לייצור חשמל מאנרגיות חלופיות, פעולות אקטיביות ושימוש בטכנולוגיה לחסכון במים, צמצום והפרדת פסולת, הפחתת צריכת הדלק, שמירה על סביבת מבני  המפעל, ניקיון ואסתטיקה, שקיפות ודיווח.

בתחרות השנה השתתפו 17 חברות מהתעשייה הקיבוצית

ברכות לזוכה בדגל היופי דולב דביר להב. 

 

 

 

תמונה

 

עודד הון/הזמן הירוק

פלבם  מותג ישראלי ותיק שחוזר בליין חדש ומנצח שם נרדף לאמינות ולאיכות

חברת פלבם, בבעלות עין חרוד איחוד, עוסקת למעלה מששים שנה בייצור מטבחים מוסדיים ובאספקת מוצרים לתעשייה הביטחונית. מערכות הדחת הכלים של פלבם הפכו למותג ישראלי ועולמי והן שם נרדף לאמינות ולאיכות. לאחר הפסקה של כמה שנים בייצור ושיווק מדיחים, פלבם חוזרת ובגדול עם קו חדש של מערכות הדחה בעלות טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות לחיסכון אנרגטי ושמירה על הסביבה.

פלבם היא מהחברות הוותיקות והמקצועיות בארץ בייצור ופיתוח מוצרים ופתרונות מבוססי מתכת למגוון לקוחות. החברה פועלת בקמפוס התעשייתי של הקיבוץ ומשרתת זה למעלה מששים שנה את התעשיות המובילות, המתקדמות והחדשניות בארץ ובעולם.

לאור התעוררת שוק הקנביס הרפואי בישראל, פלבם מייצרת ומפתחת בשנים האחרונות קו מוצרים מבוססי נירוסטה עבור חדרי ייבוש וחוות הגידול ועובדת בשיתוף פעולה עם חברות מובילות העוסקות בהקמה של חוות אלו. פלבם מעסיקה 100 עובדים, בהם מספר לא מבוטל של חברי עין חרוד, ביניהם גם הדור הממשיך של הקיבוץ, זאת מתוך מדיניות ברורה ומוצהרת של הנהלת המפעל לשלב את בני המקום.

מי שאחראי למהפך בזכותו חוזרת פלבם לקדמת הבמה, הוא המנכ"ל הנמרץ שאול בן אור: " בנינו מספר מודלים, בעזרתם פיתחנו קו מדיחים חדשני, בעלי צריכת אנרגיה מופחתת וכמחצית מצריכת המים. בכך ניתן מענה הולם הן להיבט הטכנולוגי והאקולוגי והן לנושא המחיר, שכעת הפך לאטרקטיבי הרבה יותר ללקוחות, ומאפשר לנו להתחרות בכבוד עם יצרנים אירופאים מובילים".

לכתבה המלאה ללחוץ 

 

 

 

מפגשים דרום-צפון: הכירו את מסלולי החדשנות לתעשיות ואת הסטארטאפים חדשים

איגוד התעשייה הקיבוצית בשיתוף זירת ייצור מתקדם רשות החדשנות וקרן משתלת הקיבוצים מקיימים ברבעון הנוכחי 2 מפגשים אזוריים ושמחים להזמין את התעשיות ואת הקיבוצים להיכרות עם מסלולי התמריצים של רשות החדשנות לתעשיות ועם 2 קבוצות סטארטאפים חדשים ומדליקים שמחפשים שותפים להשקעה וליצור.

בדרום - ב 13.2.2020 במכללת אחווה בשת"פ עם הארגונים משקי הדרום ומשקי הנגב.

בצפון - ב 19.3.2020 במילואות.

תכנית מפורטת, הסברים והרשמה תפורסמנה בשבוע רישמו התאריכים

רפי נבו ישמח להוסיף פרטים  rafin@kia.co.il

 

תמונה

 

15.1.2020פייסבוק