שבועון איגוד התעשייה הקיבוצית - 7.8.2019

תמונה

 

תמונה

 

ביקור רשות ההשקעות בתעשייה הקיבוצית

ביום שלישי התקיים סיור של צוות האיגוד עם נחום איצקוביץ, מנהל רשות ההשקעות וצוותו בתעשייה הקיבוצית בצפון. פתחנו את הסיור באתר החדש של אלכם ברמת דלתון משם המשכנו למרום גולן למפעל בנטל,  וסיימנו ביקב רמת גולן.  במהלך הסיור הציגו המפעלים את העשייה המרשימה והועלו סוגיות פתוחות בנושאי ההשקעות.  נחום וצוותו עדכנו את הנוכחים לגבי שינויים וחקיקה חדשה, אותה נפרסם בהמשך למפעלים כולם. נחום איצקוביץ, המסיים שש שנים בתפקיד ראש הרשות, הביע את הערכתו הרבה לתעשייה הקיבוצית ותרומתה לתעשייה הישראלית ולקידום הפריפריה. יונתן בשיא יו"ר האיגוד, הודה לנחום על פעילותו למען התעשייה הישראלית בכלל ועל מאמציו הרבים לסייע למפעלי האיגוד. אנו מודים למפעלים על האירוח  ומאחלים לנחום עוד שנים של עשייה ברוכה.

 

 

 

 

 

תמונה

 

האקתון אתגרים של איגוד התעשייה הקיבוצית יוצא לדרך בנושא תעשייה מקיימת

בתאריכים 23-25.10  יתקיים  האקתון אתגרים 2019  במרכז החדשנות כנרת. רישמו לפניכם את התאריכים.

פרטים נוספים בקרוב.  מיכל צורן תשמח למסור למתענינים  michalts@kia.co.il

 

 

 

תמונה

 

מנהיג אמיתי בוחר תעשייה

בעשור באחרון ירד חלקה של התעשייה הישראלית מ 17% ל 13%. היכולת לקיים תעשייה בישראל הולכת ונעשית מאתגרת עד בלתי אפשרית. מאז המשבר העולמי של 2008-2009 מנהיגים בעולם מתגייסים לתמוך בתעשיותיהם המקומיות. על רקע זה אנו כשותפים מובילים בתעשייה הישראלית, מצטרפים למאמץ להחזיר את התעשייה הישראלית למרכז סדר היום הציבורי.

 

 

 

 

תמונה

 

מיזם לילה טוב  ליצואנים וליבואנים

בחודשים הבאים יתבצע פיילוט במסגרתו יורחבו שעות הזכאות למענק כספי ליצואנים וליבואנים בעבור שינוע מכולות מלאות אל הנמלים.

מענק חדש 60 ש"ח לשינוע מכולה מלאה בין השעות 18.00 - 19.59

מענק חדש 80 ש"ח לשינוע מכולה מלאה בין השעות 20.00-21.59

ומענק קיים ללא שינוי של 100 ש"ח עד לשעה 05.59

פרטים נוספים בלחיצה

מיכל צורן תשמח לתת פרטים נוספים michalts@kia.co.il

 

 

 

 

 

תמונה

 

רכישת תלושי שי

כמידי שנה מסייע מרחב צפון במסגרת סל השירותים הרחב ופעילותו הענפה, למפעלי תעשייה  ברכישה מרוכזת של תלושי שי בהנחה. גם לקראת ראש השנה תש"פ 2019 יינתן שרות ספציפי זה לכל מפעלי התעשייה החברים בהתאחדות התעשיינים בכל הארץ.

* בהנחה של 17.2% עבור רכישת כרטיס "GIFT CARD" לאומי קארד.

* בהנחה של 8% עבור רכישת כרטיס "תו פלוס" מרשת יינות ביתן  

* בהנחה של 7% עבור רכישת כרטיס "תו הזהב - cash" רשת שופרסל.
* בהנחה של 7% עבור רכישת כרטיס רשת חנויות רמי לוי שיווק השקמה 
אנא הקפידו על הזמנת התלושים בזמן  לפרטים נוספים ולהזמנות לחץ כאן

לאה קוטלר תשמח לתת פרטים נוספים  lea@kia.co.il


 

 

 

 

תמונה

 

מוטי דנן, אלי בן סימון, ניר זמיר, ערן שמרלק וניר בן דוד | צילום: צבי תקשורת

נגב אקולוגיה רוכש 49% מהבעלות על דודאים

אלדה נתנאל/יישובניקנט

חברת נגב אקולוגיה רכשה 49% מהבעלות על פארק המחזור והחינוך הסביבתי דודאים בעלות של 47 מש"ח. החברה הכלכלית מועצה אזורית בני שמעון תמשיך להפעיל את האתר יחד עם חברת נגב אקולוגיה באמצעות הצוות המשולב הקיים, אשר בראשו עומד מנכ"ל הפארק ניר בר דוד.
פארק המיחזור והחינוך הסביבתי, דודאים, שבנגב ממיין ומטפל בפסולת מכל אזור הדרום בשנה האחרונה מוביל הפארק את נושא קידום המודעות והשינוי המערכתי בנגב בנושא המיחזור ואיכות הסביבה.  במהלך משותף של בני שמעון וחברת נגב אקולוגיה , אחרי עשרות שנים של הטמנה, עתיד לקום מפעל מיון ומחזור בפארק. המפעל, שיפעל בטכנולוגיה בינלאומית יהיה פורץ דרך בתחום המחזור ו50% מהפסולת שתגיע לאתר דודאים תמוין ותמוחזר. מדובר על עליה של עשרות אחוזים במחזור וזה כחלק מהרצון המשותף לשנות את מאזן הפסולת ולהגדיל את כמויות הפסולות המופנית למחזור.
חברת המחזור נגב אקולוגיה מהחברות המובילות בתחום המחזור והטיפול בפסולת בארץ. החברה עוסקת בפיתוח ויישום פתרונות לשימור ושיפור איכות הסביבה,  בעיקר על ידי הקטנת נפח הפסולת המופנית להטמנה והגדלת הכמויות המופנות למיחזור. לחברה עשרה מתקני מחזור הפרוסים ברחבי הארץ המטפלים במגוון רחב של סוגי פסולות.
ערן שמרלק, מנכ"ל חברת נגב אקולוגיה, נגב אקולוגיה מפעילה את פארק המיחזור דודאים מיום היווסדו בשיתוף עם הנהלת הפארק ומועצת בני שמעון. אני שמח ומברך על עליית המדרגה בשיתוף הפעולה. לכל השותפים חזון דומה, לשנות את מאזן הפסולת במדינת ישראל, לצמצם את נפח הפסולת המופנות להטמנה ולהגדיל את הכמויות המופנות למחזור, כאיש הדרום אני שמח שפארק המיחזור דודאים יהיה פורץ דרך בתחום ואני מאמין שיחד נוכל להתקרב להגשמתו. "

קישור לכתבה

 

 

 

חברות בתחומי מדעי החיים, קלינטק ו-AI?

משקיעים סינים מגיעים במיוחד לישראל כדי לפגוש אתכן! הגשת מועמדות עד ה-18 באוגוסט. השנה נערכת בפעם השלישית תחרות הסטרטאפים לקראת רודשואו סין, בהובלת רשות החדשנות ומשרד המדע והטכנולוגיה הסיני.

סטארטאפים וחברות מהתחומים הנ"ל, שמעוניינים לחדור לשוק סיני או שהינם בהכרות עם משקיעים ושותפים פוטנציאליים, מוזמנים להגיש מועמדות. מבין המועמדים יבחרו 40 חברות להשתתפות בשלב הראשון בתחרות החדשנות - אירוע פיצ'ינג, על ידי 15 שופטים - משקיעים אשר מגיעים במיוחד מסין ומחפשים את הדבר הבא.

החברות הזוכות בתחרות יזכו להצטרף להמשך התחרות ברודשואו לסין שצפוי להתקיים בתחילת דצמבר בערים : בייג'ינג, צ'אנגז'ואו ושנגחאי. החברות הזוכות יקבלו מימון מלא לנסיעה (מלבד טיסות) ובכל אחת מהערים ייערכו אירועים ממוקדים למשלחת הישראלית שיכללו פיצ'ינג ופגישות B2B עם משקיעים ושותפים עסקיים פוטנציאליים. לפרטים והרשמה ללחוץ 

ומוזמנים לפנות למיכל צורן michalts@kia.co.il

 

תמונה

 

הזדמנות עסקית

לרגל סגירת ענף הרהיטים בקיבוץ נצר סירני מוכרים את כל המלאי.
120 שולחנות אלון, מסוג
AB, BC – ובגדלים:

  • 180*90, 40 מ"מ עובי
  • 200*100, 40 מ"מ עובי
  • 220*110, 40 מ"מ עובי
  • 240*110, 40 מ"מ עובי
  • 280*120, 80 מ"מ עובי

המעונינים יפנו ל: שמחה אפלבאום 0523863001

לפרטים נוספים: רפי נבו rafin@kia.co.il

 

 

 

 

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית

7.8.2019

 

אם אינך רואה מייל זה כראוי לחץ כאןפייסבוק