שבועון התעשייה הקיבוצית

 

הזדמנות להרחבת הפעילות הבינלאומית

בהמשך לפעילות התמיכה להגדלת הפעילות הבינלאומית, מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה הודיע על פתיחת מקצים ייחודיים לחברות ממחוז צפון. החברות המעוניינות להגדיל את היצע המכירות שלהן בשווקים הבינלאומיים, מוזמנות להגיש מועמדות להשתתפות בתכניות מינהל סחר חוץ:

·         בתכנית כסף חכםהתכנית פתוחה להגשות עד התאריך 15.08.18 לפרטים נוספים   היכנסו לכאן

·          בתכנית של"ב  שער לשיווק בינלאומי  –  הקרן פתוחה להגשות עד ה 15.08.18  –  לפרטים נוספים  היכנסו לכאן

אני מזמינה אתכם לפנות בכל שאלה, ובמידה ונדרשים סיוע והכוונה, ובירור הגדרת הישובים הנכללים במחוז צפון לפי הגדרות משרד הפנים. כתובתי- מיכל צורן michalts@kia.co.il

 

 

 

תכנית לשיפור הפריון בתעשייה

נחום איצקוביץ מנכ"ל הרשות להשקעות מזמין אתכם לממש את ההזדמנות  להשתתף בתכנית לשיפור הפריון בתעשייה. מצ"ב חוברת הסברה והדרכה לשימושכם, אל תפספסו !! לחוברת ללחוץ

באיגוד רפי נבו ישמח לסייע rafin@kia.co.il

 

 

אייברי דניסון מתחדשים

באייברי דניסון בקיבוץ חניתה (קודם לכן קוטלב חניתה ציפויים) החליף אביב סוטו את עובד שפירא המנכ"ל היוצא. אביב, בן משק שצמח מתוך המפעל, היה קודם  דירקטור  ואיש מכירות עבד בייצור בתור ילד ביום עבודה של ילדי הקיבוץ . אייברי דניסון חניתה מצטיינת בפיתוח ויישום של חדשנות, ומעודדת קשרים הדוקים עם חברות הזנק כיצרנית סרטים ולמינטים מהונדסים בעלי ערך מוסף גבוה וייחודי למגוון רחב של יישומים. החברה מתמחה בפיתוח וייצור של יריעות פולימריות מהונדסות לשיפור החיסכון באנרגיה, הבטיחות או העמידות של מוצרים שונים. בהצלחה לעובד בהמשך דרכו ובהצלחה לאביב בהמשך המסלול.

 

 

 

חוגגים עם עוטף עזה

אנו ממשיכים להצטרף ליוזמות הברוכות בעוטף עזה והשבוע בואו גם אתם לקיץ של הופעות וחוויות לכל המשפחה בעוטף דרך מצוינת לעזור ולעודד את תושבי עוטף עזה בימים אלו: שלל פעילויות, אטרקציות ופסטיבלי קיץ המתקיימים בפארק אשכול שעל גדות נחל הבשור פסטיבל "לילות קיץ בצפון הנגב" מארח בשני לילות הופעות של מיטב האומנים. ביום חמישי 26 ביולי יתקיימו שלושה מופעים בכרטיס אחד - ברי סחרוף, הבלקן ביט בוקס ונצי נץ'; ביום חמישי 2 באוגוסט - לילה שלם של הופעות, ובהן הדג נחש, דודו טסה, מרסדס בנד, רד בנד ועוד. בואו לתמוך ביישובי העוטף וליהנות מלילות קיץ של מוזיקה וחופש.

בתאריכים 10-9 באוגוסט יתקיים פסטיבל הכדורים הפורחים הבין־לאומי, אף הוא בפארק אשכול, חוויה נהדרת לכל המשפחה. לכרטיסים למגוון הפעילויות והמופעים חפשו: חבל הבשור. אנו ממליצים לקנות קנייה מרוכזת של כרטיסים לקיבוצים, לחברות, למפעלים ועוד - לתמיכה גדולה  בשלל הפעילויות.

 

 

צוות איגוד התעשייה הקיבוצית

25/07/2018פייסבוק