חוגגים 30: חברת "עינת תעשיות מזון" ציינה 30 שנים להיווסדה ביום כיף לכל העובדים בקיבוץ ניר דוד

עובדי מאפיית עינת עם יהלי עתיר ביום כיף בניר דוד


חברת "עינת תעשיות מזון", בבעלות קיבוץ עינת, המתמחה בייצור מוצרי לחם וכריכים מוכנים, ציינה 30 שנים להיווסדה ביום כיף לכל העובדים בקיבוץ ניר דוד • חגגו גם עובדי מפעל "סנאק טיים" מקיבוץ בארות יצחק אשר נרכש על ידי עינת לפני כשנתיים

 
יהלי עתיר, מנכ"ל עינת: כמפעל קיבוצי שהחל דרכו בשנות ה- 80', אנו גאים על הפיכתה של עינת לחברה המובילה כיום בתחומה במשק הישראלי

 
חברת "עינת תעשיות מזון" ("מעדני בר") בבעלות קיבוץ עינת, מציינת 30 שנים להיווסדה של החברה. המפעל, המתמחה בייצור מוצרי לחם (קרוטונים, פירורי לחם), לחמניות, כריכים מוכנים, סלטים, מוזלי ופירות מצוננים, ציין את האירוע ביום כיף מיוחד שנערך לעובדי המפעל בקיבוץ ניר דוד, ביקור בעמק המעיינות ובגן גורו.

 
יום כיף לציון 30 שנה להקמתו של המפעל, התקיים ביום שישי האחרון, בקיבוץ ניר דוד. המיקום הפסטרולי, הדשא הירוק על גדות נחל האסי, קיבל את האורחים הנרגשים. בסופה של ארוחת בוקר מפנקת, יצאו העובדים להתרועע עם קואלות ב"גן גורו", גן חיות אוסטרלי ומיוחד במינו ובסיור באיזור עמק המעיינות. לקינוח, נהנו העובדים ממשחקי מים תחרותיים בנחל האסי, ולאלה שביקשו לנוח, הוצעו מתקני המקום לרבות בריכה וסאונה. לאחר ארוחת צהריים מפנקת במיוחד, הציג המנכ"ל לעובדים הותיקים והחדשים את סיפור הקמתו של המפעל, את חזון החברה ואת ערכי הליבה ולבסוף הכריז על העובדים המצטיינים של השנה. היום הוכתר כהצלחה מסחררת והשאיר אצל המשתתפים טעם של עוד וציפייה לשנים הבאות.

 
יהלי עתיר, מנכ"ל עינת תעשיות מזון: "כמפעל קיבוצי שהחל דרכו בשנות ה- 80', אנו גאים על הפיכתה של עינת לחברה המובילה כיום בתחומה במשק הישראלי. לאחר שהשלמנו את מהלך רכישת הפעילות המתחרה 'סנאק טיים', חולשת כיום עינת על מעל ל- 70% מנתח השוק המבורקד בתחום הכריכים המוכנים, פנינו אל העתיד, לצמיחה והתרחבות".
פייסבוק